רשת

לשמור על קשר

ניהול קהילות 

 

ניהול קהילות

אפשר לומר בביטחון מלא שקהילה כיום, היא נכס ומשאב כלכלי לכל עסק ומותג.

היכולת לאגד סביב קונספט: עסק המעניק שירותים או מוצר המזוהה עם תכונות מסוימות, קבוצת אנשים האוהדת ועוקבת אחר הנעשה בזירה העסקית, היא כלי שיווקי ומכירתי ממעלה ראשונה.

 

כל עסק צריך בשלב כלשהו, להתחיל לאסוף את לקוחותיו הנאמנים ולקוחותיו הפוטנציאלים סביב נכס דיגיטלי כל שהוא: דף עסקי באחת מהפלטפורמות השיווקיות, מועדון לקוחות המקבל מסרים אחת לתקופה במייל או בטלפון, זירה המציעה תוכן דיגיטלי בצורת קורס אונליין, פודקאסט או לימוד מקוון.

לקהילה יש כוח רב והשפעה עצומה והמדובר הוא בביצה ובתרנגולת.

בתחילתו של כל מותג או עסק, מטבע הדברים קהל האוהדים שלו קטן ויש להשקיע מאמצים גדולים ותקציבי פרסום גבוהים כדי לצבור קהל עוקבים רלוונטי, יחד עם זאת, ככל שהקהילה גדלה, הקהילה צומחת וחוזר חלילה, עד שהופכים להיות מפורסמים!!

 

חשוב לי להבחין בין קהילה שצמחה באופן אורגני לקהילה שצמחה באופן ממומן.

קהילה אורגנית היא קהילה שצמחה בעקבות צעדי פרסום נכונים הפונים לקהל היעד של המוצר/השירות והפיכתו מאדם שאינו מכיר אותנו  לאדם שעוקב אחרינו כי אנחנו רלוונטיים עבורו. בשונה מקהל שהגיע אלינו בצורה לא ממוקדת או באמצעים טכנולוגיים שלא בהכרח הציגו את המוצר או השירות אותו אנו מציעים או במילים אחרות "רכישת עוקבים".

 

אם אתם בתחילת הדרך וחושבים איך להתחיל לאסוף סביב העסק שלכם קהילה, אם כבר רצתם כברת דרך מסוימת וטרם התחלתם, אני מזמינה אתכם לפנות אלי ויחד נאתר את קהל הלקוחות המתאים לכם, ונזמין אותו להתקרב (-:

ניהול דף עסק/מותג

בניית אוטומציה לדיוור אלקטרוני

מה אני עושה?

פרסום דיגיטלי

ניהול קמפיינים ממומנים בפלטפורמות החברתיות השונות: פייסבוק,אינסטגרם, גוגל, לינקדאין וטאבולה

כתיבת תוכן

כמה פעמים קרה לכם שרצים לכתוב משהו: רעיון שעלה לכם בראש, טקסט המתאר את פועלכם, טקסט המתאר את המוצר או השירות שלכם, סיפור החיים או אפילו את קורות החיים שלכם…

ייעוץ שיווק ואסטרטגיה

פעילות עסקית ללא אסטרטגיה שיווקית, משולה מבחינתי לשיט באנייה בלי מצפן. אף אחד לא היה רוצה לצאת לנסיעה שכזו רק על סמך הכוכבים שבשמיים.

קורסים יישומייים

קורסים יישומיים לעבודה בפלטפורמות הפרסום השונות: פייסבוק מתקדמים, פייסבוק מתחילים, גוגל ולינקדאין

ליווי בהוצאה לאור וגיוס המונים

ליווי מקצועי ואישי בתהליך הוצאת ספר לאור והקמת קמפיין לגיוס המונים עד להגעה ליעד

ניהול קהילות

ניהול קהילות וירטואליות בפלטפורמות שונות: דפים עסקיים, ניהול מועדון חברים ועוד

אבג

בואו נתחיל

יש לכם קהילה לנהל?

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
פתח שאלון