שוק

ניתוח שוק

אסטרטגיה 

 

 

אסטרטגיית שיווק

 זה ב DNA האנושי לסמן מטרות. לשאוף להתקדם, להגיע גבוה ולהשיג אותן ובדיוק משום כך הפכנו להיות יצורים ההולכים על שתיים, המצאנו מטוסים, הגענו לירח ומדי שנה אנו ממציאים גלגלים מחדש! אז אם אנחנו כל כך חכמים ושאפתנים, איך ייתכן שלא כל רעיון יוצא לפועל? ומדוע לא כל מוצר הופך למותג וכל עסק להצלחה כלכלית מסחררת?

התשובה לכך היא שלא מספיק לסמן מטרות. צריך גם לסמן את הדרך.

 אפשר להגיע לנקודה מסוימת במספר דרכים. חלקן יעילות יותר, חלקן יעילות פחות, בסבירות גבוהה כולן עולות כסף, אך רק באמצעות אסטרטגיה שיווקית מדוייקת לעסק, ניתן לבחור את הדרך בה נקבל מקסימום תוצאות במינימום הוצאות!

האסטרטגיה השיווקית מאפשרת התבוננות מעמיקה על העסק, על הענף בו הוא פועל, על המתחרים ועל המוצר עצמו. באמצעות ניתוח מעמיק זה, נוכל למקם ולמצב את העסק במקום בו הוא נמצא ריאלית ביחס לענף בו הוא פועל. נסמן את השלבים אותם צריך לעבור, כדי ליצור מודעות בקרב קהלי היעד הרלוונטיים ובסופו של דבר נגדיל את הסיכוי לתפוס נתח שוק משמעותי, רווחי ויציב.

פעילות עסקית ללא אסטרטגיה שיווקית, משולה מבחינתי לשיט באנייה ללא מצפן. אף אחד לא היה רוצה לצאת לנסיעה שכזו רק על סמך הכוכבים שבשמיים, בוודאי לא כיום, כשעומד לרשותנו ידע מתועד רב המאפשר לנו לצאת לדרך חכמים יותר.

מכיוון שמרבית העסקים יוצאים לדרך עם תכנית עסקית, הם לא תמיד דואגים גם לבנות גם אסטרטגיה שיווקית, ופוטרים את עצמם מלבצע חשיבה מעמיקה ומקיפה, על האופן בו הם מתכוונים להפיץ את הבשורה אודות המוצר או השירות אותו הם מציעים.

עסקים שכן עושים זאת, מצליחים לייצר התקדמות יציבה וקבועה לאורך הזמן ברמת המודעות למוצר או השירות אותו הם מציעים ומכאן גם בגובה ההכנסות, בדרך להשגת המטרות העסקיות שלהם. עסקים אלו לא נשענים על המזל על מנת להתקדם, אלא מפתחים בעצמם מנוע שיווקי שמייצר עבורם כניסה קבועה ויציבה של לקוחות פוטנציאליים, המתורגמים בסופו של דבר להצלחה לאורך זמן.  אם הגעתם למצב בו אתם עייפים משיווק העסק, אם ניסיתם הכל והלקוחות עדיין לא מגיעים, אם החלטתם שאתם רוצים להתייחס לשיווק ברצינות ולא באהלן אהלן…

השלב הבא עבורכם הוא בניית אסטרטגיה שיווקית.

בניית נכס דיגיטלי

מיתוג ומיצוב

בניית תכנית אסטרטגיה

ייעוץ שיווקי לפי שעה

מה אני עושה?

פרסום דיגיטלי

ניהול קמפיינים ממומנים בפלטפורמות החברתיות השונות: פייסבוק,אינסטגרם, גוגל, לינקדאין וטאבולה

כתיבת תוכן

כמה פעמים קרה לכם שרצים לכתוב משהו: רעיון שעלה לכם בראש, טקסט המתאר את פועלכם, טקסט המתאר את המוצר או השירות שלכם, סיפור החיים או אפילו את קורות החיים שלכם…

ייעוץ שיווק ואסטרטגיה

פעילות עסקית ללא אסטרטגיה שיווקית, משולה מבחינתי לשיט באנייה בלי מצפן. אף אחד לא היה רוצה לצאת לנסיעה שכזו רק על סמך הכוכבים שבשמיים.

קורסים יישומייים

קורסים יישומיים לעבודה בפלטפורמות הפרסום השונות: פייסבוק מתקדמים, פייסבוק מתחילים, גוגל ולינקדאין

ליווי בהוצאה לאור וגיוס המונים

ליווי מקצועי ואישי בתהליך הוצאת ספר לאור והקמת קמפיין לגיוס המונים עד להגעה ליעד

ניהול קהילות

ניהול קהילות וירטואליות בפלטפורמות שונות: דפים עסקיים, ניהול מועדון חברים ועוד

אבג

בואו נתחיל

זקוקים לייעוץ שיווקי?

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
פתח שאלון